JAK NAKUPOVAT

Vážení a milí zákazníci, děkujeme za Vaši návštěvu v Glamor.cz

Šaty Glamor jsou dovážené z USA, jedná se o nevšední styly, velikostí od S do 4XL a vždy dovážíme pouze omezené množství jednotlivých modelů.


Zboží máme skladem, šaty odesíláme nejpozději druhý pracovní den od přijetí objednávky a dle zvoleného způsobu dopravy jsou Vám doručeny obvykle do 2 až 3 pracovních dnů.


Všechny šaty jsou určené k prodeji nikoliv k zapůjčení a máte možnost si libovolné z nich také vyzkoušet a zakoupit na naší vzorkové prodejně v Praze 10, ulici Věšínova 930/6 nedaleko zastávky Metra A Strašnická.
Platba na vzorkovně je v hotovosti.


Termíny pro zkoušku šatů domlouváme předem.

Na vzorkovně je vždy jen jedna zákaznice, můžete si tedy pohodlně a nerušeně zkusit libovolné šaty. Máte-li zájem, vezměte s sebou svůj doprovod.


V hlavním menu naleznete možnost Sjednání osobní schůzky s formulářem pro rezervaci termínu nebo se objednejte telefonicky na: +420 778 439 515 / +420 778 439 516


Každé zakoupené šaty můžete vyměnit za jiné zboží, kde nabízíme dopravu zdarma nebo máte možnost vrácení v zákonné lhůtě od zakoupení 14 dnů. Podmínkou je, že nesmí být používané, poškozené a musí na nich zůstat originální cedulky a visačky, tak, jak Vám byly doručeny.


Kdykoliv se na nás můžete obrátit, vždy Vám rádi poradíme a doufejme, že i splníme přání ohledně výběru šatů. Také budeme rádi, pokud hledáte určitý styl, budete-li nás kontaktovat, abychom tak do budoucna, co nejlépe vystihli Vaše požadavky a našli jste u nás správné šaty.


Šaty Glamor jsou také k zakoupení a vyzkoušení ve Svatebním salónu Martina ve Frenštáte pod Radhoštěm.

Pokud byste měli zájem o zkoušku šatů v tomto salónu, prosím volejte tel. číslo: +420 605 288 726 nebo se obraťte na naši zákaznickou podporu glamor@glamor.cz


Přejeme Vám mnoho krásných zážitků s našimi šaty!

Tým Glamor

 

 

OTM4M