Představujeme vám novou tvář Avalonu – Petru Fedurovou. Brzy ji uvidíte v našich videích i na společenských akcích.

Černé třpytivé společenské/maturitní šaty Carmen II se spadlými ramínky

Staňte se královnou večera v těchto princeznovských maturitních šatech, které doslova berou dech. Dominantou modelu je velkolepá tylová sukně, která vytváří nádherný objem a působí pohádkově při každém kroku.

Vrchní část je zdobena jemnou krajkou, která dodává šatům romantický nádech, a doplněna o spadlá ramínka, která zvýrazňují linii ramen a dekoltu. Tento model je ideální volbou pro maturitní ples, promoci nebo jakoukoli slavnostní událost, kde chcete opravdu zazářit.

 K dispozici ve velikosti 36-38.

osobni-zkouska-satu_1

Zavolejte nám +420 775 782 822

Kód: CARMEN2
Černé třpytivé společenské/maturitní šaty Carmen II se spadlými ramínky
spolecenske maturitni saty objemna tylova sukne trpytive krajka spadla ramena 2
K PŮJČENÍ

Černé třpytivé princeznovské společenské/maturitní šaty Carmen II s objemnou tylovou sukní a živůtkem s krajkou a spadlými ramínky

prijde-avalon

Osobní zkoušky probíhají každý všední den od 10:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 16:00. Objednejte si termín +420 775 782 822, těšíme se na Vás!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola